درباره ما

image

طراحی وب سایت

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل‌ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم شیرازه یک طراحی سایت بدون نقص را رقم می‌زنیم که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه‌ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

image

بهینه سازی موتور جستجو(سئو)

سئو مهمترین ویژگی یک سایت موفق است. بهینه سازی و سئو سایت باعث هدایت مخاطب هدفمند و مشتری به سمت کسب و کار و افزایش فروش می‌شود. ما در گروه آرتمیس وب از همان لحظه شروع پروژه با روند تکمیل شدن پروژه سئو را در طراحی استفاده می‌کنیم.

image

طراحی اپلیکیشن موبایل

می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید. با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید. طراحی اپ می‌تواند کسب و کار شما را بسیار گسترش داده که این کار برای شما مزایای فراوانی دارد.

بیش از 12 سال تجربه حرفه‌ای

این شرکت در راستای بهبود کارآمدی فناوری اطلاعات در موسسات و سازمان‌ها و با دیدگاه دانش محوری و مشتری مداری، به ارائه خدمات مشاوره و نیز اجرای پروژه‌های مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات می‌پردازد.

software

تولید نرم افزار‌های تخصصی، اجرای پروژه‌های نرم افزاری به سفارش مشتری و نیز مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات در مشاغل و صنایع مختلف، به ویژه کاربرد فناوری اطلاعات در بخش‌های مالی، سازمان‌ها و ادارات بزرگ، از اهداف تاسیس این شرکت بشمار می‌رود و تاکنون نیز توانسته‌ایم در این راه گام‌های موثری برداریم.

goal

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار‌ما ایجاد روابط بلند مدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

e-comerial

تجارت الکترونیک آرتمیس وب در سال ۱۳۸۸ تاسیس و شروع به فعالیت کرد. هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن تیم مجرب، آمادگی انجام پروژه‌ها در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و صنوف مختلف را دارا می‌باشد.

تجربه حرفه ای

پشتیبانی سریع و تضمین شده

ما به عنوان یک شرکت توسعه دهنده وب سایت بهترین‌های فناوری روز دنیا را ارائه می‌دهیم. با تضمین پشتیبانی سریع در تلاش برای ارائه با کیفیت‌ترین خدمات هستیم.